دکوراد

تزئینات داخلی دکوراد

گروه دکوراد یک گروه تخصصی تزئینات داخلی و به طور خاص در زمینه کاغذ دیواری اعع از تولید , واردات , فروش خرده و فروش عمده و پخش انواع کاغذ دیواری ایرانی , آلمانی, ایتالیایی, ترک , چینی فعالیت میکند.

کاغذ دیواری

با داشتن تیم های تخصصی نصب و اجرای پروژه های تزئینات داخلی ساختمان گروه دکوراد میتواند در استانهای تهران و البرز و استانهای همجوار با آنها مانند گیلان , مازندران, قم , قزوین, سمنان و مرکزی پروژه های نصب کاغذ دیواری را با کیفیت ممتاز و گارانتی های ویژه دکوراد اجرایی کند.

چرا دکوراد ؟

در دنیای پررقابت کسب و کارهای امروزی انحصاری وجود ندارد و در هر زمینه ای مشتریان و متقاضیان دریافت خدمات یا خرید یک محصول را بر حسب سبک و سنگین کردن مزایا و معایب انتخاب میکنند . از همین رو اگر شما به دنبال دلایل و چرایی انتخاب دکوراد هستید ما عوامل زیر را به عنوان مهمترین مزیت های خودمان میدانیم.

مهمترین مزیت های گروه دکوراد نسبت به رقبا:

مدیران گروه دکوراد همواره درصدد انتخاب بهترین تولید کننده ها هستند تا محصولات آنها را بصورت مستقیم وارد کرده و به مشتریانمان محصولاتی جهانی و درجه یک را ارائه کنیم که البته قطعا بحث قیمت تمام شده پایین تر را هم همواره در سرلوحه اهدافمان قرار میدهیم . از دیگر مزیت های گروه دکوراد نسبت به سایر رقبای فعال در زمینه تزئینات داخلی ساختمان و کاغذ دیواری خدمات پس از فروش واقعی میباشد.

پیام مدیریت تزئینات داخلی دکوراد:

مدیریت گروه تولیدی صنعتی و بازرگانی دکوراد ورود شما به این سایت را خیر مقدم عرض کرده و به شما از بابت صحت مطالب مندرج در سایت , امکان پیگیری و جبران خطاهای احتمالی پرسنل دکوراد اطمینان میدهد.